Ratų grandinių parinkimas  

Traktoriai  341 Prekės

Ratų grandinės traktoriams

Ratų grandinės įvairaus modelio traktoriams tampa neatskiriama ir labai būtina detalė

Subcategories

  • Traktor Doppelspur

    Ratų grandinės Pewag Traktor Doppelspur skirtos lengvo ar vidutinio dydžio apkrovoms darbui žemės ūkyje. Grandinės supynimas kvadratais puikiai užtikrina ratų grandinių naudojimą žemės ūkyje. Papildomas grandinės kilpos sustiprina užtikrina papildomą rato sukibimą su gruntu ir tuo pačiu padidina grandinės tarnavimo laiką. Įvertinus šiuo metu didėjantį traktorių variklių galingumą, ratų grandinių Pewag Traktor Doppelspur kilpos yra suvirintos specialiu būdu, todėl jos yra daug patikimesnės už esančius analogus rinkoje. Šios grandinės yra pagamintos iš specialaus plieno TitanGrip®. Grandinėse esančio plieno storis yra šių dydžių: 7, 8.2 and 10 mm

  • Universal

    Ratų grandinės Pewag Universal skirtos traktoriams su plačiais pagrindiniais varančiais ratais darbui žemės ūkyje didelio dydžio apkrovoms. Grandinės supynimas rombais puikiai užtikrina traktoriais stabilumą ir šių grandinių naudojimąratų grandinių naudojimą žemės ūkyje. Papildomas grandinės kilpos sustiprina ir užtikrina papildomą rato sukibimą su gruntu ir tuo pačiu padidina grandinės tarnavimo laiką. Įvertinus šiuo metu didėjantį traktorių variklių galingumą, ratų grandinių Pewag Universal kilpos yra suvirintos specialiu būdu, todėl jos yra daug patikimesnės už esančius analogus rinkoje. Šios grandinės yra pagamintos iš specialaus plieno TitanGrip®. Grandinėse esančio plieno storis yra šių dydžių: 8.2 mm.

  • Universal ED

    Ratų grandinės Pewag Universal ED skirtos traktoriams su plačiais pagrindiniais varančiais ratais darbui žemės ūkyje ypač didelio dydžio apkrovoms. Grandinės supynimas rombais puikiai užtikrina traktoriais stabilumą ir šių grandinių naudojimąratų grandinių naudojimą žemės ūkyje. Papildomas grandinės kilpos sustiprina ir užtikrina papildomą rato sukibimą su gruntu ir tuo pačiu padidina grandinės tarnavimo laiką. Įvertinus šiuo metu didėjantį traktorių variklių galingumą, ratų grandinių Pewag Universal ED kilpos yra suvirintos specialiu būdu, todėl jos yra daug patikimesnės už esančius analogus rinkoje. Šios grandinės yra pagamintos iš specialaus plieno TitanGrip®. Grandinėse esančio plieno storis yra šių dydžių: 8.2 mm.

1 - 9 of 341 items
1 - 9 of 341 items