Ratų grandinių parinkimas  

Miško technika  3 Prekės

Ratų grandinės miško technikai

Ratų grandinės skirtos įvairaus modelio miško technikai: miškovežiams, traktoriams ir t.t.

Subcategories

  • Forstgrip

    Ratų grandinės Pewag Forstgrip skirtos miško technikai arbui miško ūkyje esant ypač didelio dydžio apkrovoms. Grandinės supynimas puikiai užtikrina sukibimą su grunto danga. Papildomas grandinės kilpos sustiprina ir užtikrina papildomą rato sukibimą su gruntu ir tuo pačiu padidina grandinės tarnavimo laiką. Įvertinus šiuo metu didėjantį technikos variklių galingumą, ratų grandinių Pewag Forstgrip kilpos yra suvirintos specialiu būdu, todėl jos yra daug patikimesnės už esančius analogus rinkoje. Šios grandinės yra pagamintos iš specialaus plieno TitanGrip®. Grandinėse esančio plieno storis yra šių dydžių: 10,5; 12,5; 15,5 mm.

  • Forstgrip CROSS

    Ratų grandinės Pewag Forstgrip CROSS skirtos miško technikai arbui miško ūkyje esant ypač didelio dydžio apkrovoms. Grandinės supynimas puikiai užtikrina sukibimą su grunto danga. Papildomas grandinės kilpos sustiprina ir užtikrina papildomą rato sukibimą su gruntu ir tuo pačiu padidina grandinės tarnavimo laiką. Įvertinus šiuo metu didėjantį technikos variklių galingumą, ratų grandinių Pewag Forstgrip CROSS kilpos yra suvirintos specialiu būdu, todėl jos yra daug patikimesnės už esančius analogus rinkoje. Šios grandinės yra pagamintos iš specialaus plieno TitanGrip®. Grandinėse esančio plieno storis yra šių dydžių: 12,5; 15,5 mm.

  • Forstgrip PRO

    Ratų grandinės Pewag Forstgrip PRO skirtos miško technikai arbui miško ūkyje esant ypač didelio dydžio apkrovoms. Grandinės supynimas puikiai užtikrina sukibimą su grunto danga. Papildomas grandinės kilpos sustiprina ir užtikrina papildomą rato sukibimą su gruntu ir tuo pačiu padidina grandinės tarnavimo laiką. Įvertinus šiuo metu didėjantį technikos variklių galingumą, ratų grandinių Pewag Forstgrip PRO kilpos yra suvirintos specialiu būdu, todėl jos yra daug patikimesnės už esančius analogus rinkoje. Šios grandinės yra pagamintos iš specialaus plieno TitanGrip®. Grandinėse esančio plieno storis yra šių dydžių: 10,5; 12,5; 15,5 mm.

1 - 3 of 3 items
1 - 3 of 3 items