Ratų grandinių parinkimas  

Lengvieji automobiliai  60 Prekės

Ratų grandinės lengviesiems auto

Žiemą keliaujant automobiliu į kalnus būtina turėti ratų grandines. Nors Austrijos, Prancūzijos, Italijos, Čekijos slidinėjimo kurortuose keliai yra valomi ir prižiūrimi, Jums tikrai pravers ratų grandinės. Juolab, kad stačiose įkalnėse ar nuokalnėse yra pastatyti kelio ženklai, kurie draudžia važiuoti automobili...

Ratų grandinės lengviesiems auto

Žiemą keliaujant automobiliu į kalnus būtina turėti ratų grandines. Nors Austrijos, Prancūzijos, Italijos, Čekijos slidinėjimo kurortuose keliai yra valomi ir prižiūrimi, Jums tikrai pravers ratų grandinės. Juolab, kad stačiose įkalnėse ar nuokalnėse yra pastatyti kelio ženklai, kurie draudžia važiuoti automobiliu, jei ant automobilio varomos ašies ratų nėra uždėtos ratų grandinės.  Mes išanalizavę gaminamų ratų grandinių  pasiūlą, nusprendėme pristatyti Jums tik patikimas, daugelio testų patikrintas austrų kompanijos Pewag (NATO sertifikatas), vokiečių įmonė RUD, italų įmonė Weissenfels ratų grandines, kuri užima lyderio pozicijas ne tik Europoje, bet ir Pasaulyje. Šių gamintojų ratų grandinės yra populiarios ne tik Alpių sniegynuose, bet ir Kanadoje, Aliaskoje. Šios įmonės gamina tik aukščiausios kokybės ratų grandines, todėl šių grandinių patikimumas, saugumas nekelia jokių abejonių.

More

Subcategories

 • Weissenfels

  Ratų grandinės Weissenfels

  Weissenfels yra kompanijos iš Walmec SpA prekinis ženklas, kuri yra sertifikuota pagal standarto UNI EN ISO 9001 reikalavimus.

  Weissenfels sniego grandinės automobiliams (klasės N1, M1, O1, O2) pagamintos ir atitinka Austrijos standartą (ÖNORM V 5117), kuris taip pat aprobuotas Italijos teisės aktais (Infrastruktūros ir transporto ministerija). Sunkvežimių ir autobusų sniego grandinės (klasės N2, N3, M2, M3) pagamintos pagal Austrijos standartą (ÖNORM V 5119).

  Weissenfels sniego grandinėms taip pat buvo suteiktas TUV sertifikatas, kuris garantuoja ratų grandinių patikimumą, kokybę ir saugą.

 • Brenda 9

  Ratų grandinės Pewag Brenda 9

  Ratų grandinės Pewag Brenda 9 yra laiko ir žmonių tūkstančius kartų patikrintos grandinės. Tai standartinio modelio grandinės, kurių įtempimą reguliuoja pats žmogus. Šios populiariausios ratų grandinės užtikrina puikų ratų sukibimą su kelio danga.

  Ratų grandinės Pewag Brenda 9 yra laiko ir žmonių patikrintos

 • Brenda C

  Ratų grandinės Pewag Brenda C

  Ratų grandinės Pewag Brenda C | Tikrintos daug kartų | Įrodžiusios savo vertę | Parduoti didžiuliai kiekiai. Tai standartinio modelio grandinės, kurių įtempimą reguliuoja pats žmogus. Šios populiariausios ratų grandinės užtikrina puikų ratų sukibimą su kelio danga.

  Ratų grandinės Pewag Brenda C, tai klasika

 • Servo

  Ratų grandinės Servo

  Specialiai sukurtos automobiliams su galingais varikliais. Ratų grandinės Pewag Servo užtikrina komfortišką montavimą ir patikimumą bet kokiomis oro sąlygomis

  Hi End ratų grandinės su SERVO technologija

 • Snox Pro

  Ratų grandinės Pewag Snox Pro

  Ratų grandinės Pewag Snox Pro 2010 tarptautinėje parodoje Automechanika buvo pripažintos kaip inovatyviausias 2010 metų gaminys. Šiose grandinėse nenaudojamas joks mechaninis įtempėjas ar užveržimas. Todėl šias grandines labai lengvai gali uždėti ar nuimti kiekvienas vairuotojas. Šios ratų grandinės užtikrina puikų ratų sukibimą su kelio danga

  Pewag Snox Pro grandinės yra ne uždedamos ant rato, o tiesiog užmaunamos

 • Easy2go

  Ratų grandinės Easy2go

  Šiuo metu kompanija RUD gamina ir „originalias“ ratų grandines t.y. su automobilių gamintojų logotipais ant pakuotės. Jums nuvykus į autorizuotą automobilių saloną ir paprašius Jūsų automobilio gamintojo ratų grandinių, Jums bus pasiūlyta RUD kompanijos gaminys, tik su Jūsų automobilio logotipu.

  Ratų grandinės Easy2go specialiai sukurtos norintiems aukštos kokybės

 • Centrax Comfort

  Ratų grandinės Centrax

  Šios ratų grandinės tinka ypač kai automobilis yra su žemo profilio padangomis, kai atstumas tarp padangos ir kėbulo detalių yra labai mažas. Montuojant šias grandines nereikia judinti automobilio (užvažiuoti-nuvažiuoti nuo grandinių), jos pačios užsitraukia ant padangos.

  Ratų grandinės Centrax specialiai sukurtos norintiems aukštos kokybės ir vairuojantiems prabangius automobilius.

 • Ice Foxx

  Ratų grandinės Ice Foxx

  Ratų grandinės Ice Foxx specialiai sukurtos norintiems žemos kainos, tačiau įmanomai maksimalios kokybės už mažą kainą. Prižiūrint Pewag kompanijos specialistų, šios ratų grandinės yra pagamintos Kinijoje. Todėl šių ratų grandinių kaina yra žema, o kokybė atitinka EU standartus. Montuojant šias grandines nereikia judinti automobilio (užvažiuoti-nuvažiuoti nuo grandinių), tačiau uždėjus šias grandines ir su jomis nuvažiavus maždaug 100m. būtina dar kartą patikrinti užveržimą, o reikalui esant jas suveržti dar stipriau.

  Ratų grandinės Ice Foxx specialiai sukurtos norintiems žemos kainos, tačiau įmanomai maksimalios kokybės už mažą kainą

1 - 9 of 60 items
1 - 9 of 60 items